Jak powiększyć piersi bez operacji?

suplementy do powiększania biustu

Jednym z prostych ćwiczeń na powiększenie piersi jest krążenie ramion. Trzymaj lekki ciężar w każdej ręce i wyciągnij ręce w bok do ramienia. Poruszaj rękami w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, bez zginania łokci. Powtórz ruch 10 razy, a następnie przełącz się na ruch przeciwny do ruchu wskazówek zegara. Powtarzaj ćwiczenia na krążenie ramion trzy razy dziennie przez trzy tygodnie, aby zobaczyć dramatyczne rezultaty. To ćwiczenie pozwoli zbudować większy biust bez dużego nakładu pracy.

Operacja plastyczna piersi jakie przeciwskazania?

suplementy do powiększania biustu
suplementy do powiększania biustu

Najczęstszą metodą powiększenia biustu jest operacja piersi. Polega ona na wykonaniu małego nacięcia na spodniej stronie piersi i umieszczeniu implantu przez fałd skóry. Jeśli jesteś młoda i szczupła lub jesteś bezdzietna, blizna może być bardziej widoczna. Kobiety, które nigdy nie miały dzieci, mogą nie mieć blizny pod piersiami. Ale nawet jeśli nie masz blizny, będzie zauważalne nacięcie pod pachą.

Operacja wszczepienia implantu piersi polega na stworzeniu otwartej kieszonki i podniesieniu tkanki w celu stworzenia większej piersi. Operacja wszczepienia implantów piersi jest zazwyczaj wykonywana w znieczuleniu ogólnym. Możliwe jest użycie znieczulenia miejscowego, jeśli jesteś przytomna i nie przeszkadza Ci bycie pod nożem. Rodzaj zastosowanego nacięcia zależy od wielkości implantu, wielkości pożądanego powiększenia, wielkości nacięcia i preferencji chirurga-pacjenta.

Czas rekonwalescencji po operacji piersi może wynosić od dwóch do trzech tygodni. Większość pacjentek wraca do pracy w ciągu kilku dni. Jednak prace wymagające dużego wysiłku fizycznego mogą wymagać dłuższego okresu rekonwalescencji. Zostaniesz również poinformowana, aby unikać forsownej aktywności i podnoszenia tętna przez co najmniej dwa tygodnie. Ponadto, nacięcia w piersiach będą bardzo wrażliwe na jakikolwiek kontakt fizyczny, więc może być konieczne unikanie aktywności fizycznej przez dwa tygodnie.

Suplementy na powiększenie piersi

Najlepsze suplementy na powiększenie piersi będą zawierały kompleks ekstraktów, zwanych fitohormonami, znajdujących się w ziołach, które były stosowane w medycynie tradycyjnej od wieków. Substancje te są podobne do estrogenów i sprzyjają produkcji tkanki gruczołów sutkowych. Stymulują również pracę gruczołu mlekowego, sprzyjają lipogenezie i pobudzają wydzielanie estradiolu. Fitoestrogeny znane są również z tego, że są bezpieczne i skuteczne, nawet w dużych dawkach.

Innym popularnym suplementem zwiększającym piersi jest OvaShape, która jest mieszanką składników ziołowych o wysokim stężeniu fitoestrogenów. Uważa się, że składniki te zwiększają rozmiar piersi poprzez oszukiwanie organizmu, że jest w ciąży. Ponadto mogą one obniżyć ryzyko rozwoju raka piersi. Tak więc, jeśli szukasz naturalnego sposobu na zwiększenie rozmiaru biustu, OvaShape jest najlepszym rozwiązaniem. Można go kupić tutaj: https://myclick-2.com/p/mx2F/GlTn/3YLk

Witamina C promuje gojenie i jest wymiataczem wolnych rodników. Upewnij się, że kupujesz suplement z czystą witaminą C o przedłużonym działaniu. OvaShape jest dostępna w sklepach ze zdrową żywnością. Możesz kupić tabletki 30c, lub dziesięciokrotnie wyższe stężenie zwane 30x. Tak czy inaczej, będziesz musiała przyjmować tabletkę 30c, umieszczoną pod językiem, dwa razy dziennie lub trzy razy dziennie.

Jakie są inne metody powiększania piersi?

Do innych metod chirurgii piersi w celu powiększenia biustu należy zabieg transferu tłuszczu. Ta mało inwazyjna procedura jest idealna dla kobiet z nadmiarem tłuszczu w innych obszarach ciała, ale nie zapewnia znacznego zwiększenia objętości. Chirurg użyje liposukcji, aby usunąć tłuszcz z ciała pacjenta i wstrzyknąć go do tkanki piersi. Chociaż procedura ta daje skromny wzrost wielkości, może pomóc kobietom poprawić ich samoocenę i pewność siebie.

Podczas zabiegu zostaniesz uspokojona przez sedację dożylną lub znieczulenie miejscowe. Chirurg dokona również pomiarów i omówi kształty implantów i pozycje kieszeni. Niektóre wyniki mogą być widoczne bezpośrednio po zabiegu, ale obrzęk i linie nacięć zanikają z czasem. Twoje zadowolenie z nowego wyglądu powinno rosnąć w miarę gojenia się piersi. Chirurg omówi również ryzyko związane z zabiegiem i wszelkie możliwe komplikacje.

Inną metodą operacji powiększenia piersi jest zastosowanie umiejscowienia podmięśniowego. Polega to na wprowadzeniu implantów pod mięsień piersiowy, który znajduje się pomiędzy tkanką piersiową a ścianą klatki piersiowej. Szwy są używane do utrzymania skóry w miejscu. Nacięcie wykonuje się również w okolicy pachy. Oprócz implantów piersi, lekarze mogą zastosować transfer tłuszczu lub implanty, aby powiększyć rozmiar biustu.

Jak powiększyć piersi bez operacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę